7 років проведе у колонії місцевий житель м. Нікополь за вчинення ряду злочинів

7 років проведе у колонії місцевий житель м. Нікополь за вчинення ...7 років проведе у колонії місцевий житель м. Нікополь за вчинення ...

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 30-річного чоловіка за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 1, ч. 2 ст. 187 КК України. 

Під час судового розгляду кримінального провадження встановлено, що 30-річний чоловік, звільнившись в 2015 році з місць позбавлення волі, у зв’язку з відбуттям строку покарання, на шлях виправлення не став та продовжив свою злочинну діяльність. Так, починаючи з листопада 2015 року вчинив ряд епізодів крадіжок, зокрема, пов’язаних і з проникненням в будинок та інші приміщення, звідки викрадав побутові речі потерпілих. Крім того, молодик вчинив 3 пограбування неповнолітніх.

На рахунку зловмисника 5 розбійних нападів, де потерпілими знову ж були малолітні та неповнолітні діти, які в денний час перебували на території шкіл в м. Нікополі. Так, засуджений погрожуючи кухонним ножем, який зазделегіть брав із собою, відбирав у останніх мобільні телефони, грошові кошти та планшет.

Державне обвинувачення підтримувалося прокурором Нікопольської місцевої прокуратури. У ході судового розгляду кримінального провадження, на підтвердження вини чоловіка, сторона обвинувачення надала суду та обґрунтувала переконливі і беззаперечні докази.

Суд, врахувавши принципову позицію прокурора, призначив молодику покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Цивільні позови потерпілих щодо відшкодування матеріальної шкоди задоволено в повному обсязі.

Прокурор Нікопольської
місцевої прокуратури
В. Жур

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Избавиться от растяжек на коже

Одним из эффективных методов борьбы с растяжками является процедура микроигольчатой редермализации ...

11 августа 2017 | просмотров: 189

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу