Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО

Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО...Андрій Фісак зустрівся з переможцями творчих конкурсів. ФОТО...

6 червня очільник Нікополя Андрій Фісак зустрівся з учнями школи мистецтв, які стали лауреатами Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсів на протязі цього навчального року. Зустріч проходила в теплій, дружній атмосфері. Юні музиканти демонстрували свої таланти, а міський голова вручив переможцям творчих конкурсів різного рівня грамоти.

Андрій Фісак влаштував невеличкий жарт: запропонував зайняти його місце в президії неодноразового лауреата Міжнародних конкурсів Софію Жернових. Творчим особистостям було цікаво дізнатись чи навчався Андрій Фісак в музичній школі, яку він музику слухає, чи любить розв’язувати загадки на розвиток логіки тощо. Міський голова відповів на всі питання дітей і сам поцікавився як допомагає їм мистецтво в різних сферах життя, чим ще, крім навчання люблять займатися учні школи мистецтв, а також розповів що планує зробити влада для того, щоб юні нікопольці мали змогу всебічно розвиватися.

Наприкінці заходу учні художнього відділення подарували міському голові картини і отримали від Андрія Фісака подарунки для всіх учнів школи мистецтв: сертифікат на цікаву подорож по Нікопольському краю та сертифікат на придбання музичної апаратури.

Джерело: Прес-служба міської ради

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Разыскивается подозреваемый в двойном убийстве житель Марганца

Вундервальд Ярослав Николаевич, 03.08.1995 года рождения разыскивается Томаковским отделением Никопольской ...

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

09 июня 2018 | просмотров: 176

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу