Дніпрянин став чемпіоном світу з воднолижного спорту

Днями у Дніпрі на базі воднолижного клубу «Сентоза» завершився чемпіонат світу з воднолижного спорту серед юніорів, катерна версія. За медалі першості змагалися понад сто спортсменів з 23 країн світу.

Дві нагороди найвищого гатунку для України здобув лідер збірної – Данило Фільченко. Юний дніпрянин став переможцем у багатоборстві та у фігурному катанні. У фіналі він показав блискучий результат 10050 очок, ставши єдиним спортсменом, який у вирішальних змаганнях подолав «гросмейстерську» позначку в 10000 очок.

Завершили програму змагання в стрибках з трампліну. Данило Фільченко став шостим з результатом 57.7 м. Однак в загальному заліку дніпровський воднолижник завоював перше місце. Таким чином Данило Фільченко дворазовий чемпіон Світу-2017.