Доставка води «Срібна Роса»

Рейтинг: 4 / 5 (8)
просмотров: 537

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води в бутлях 19 дм3 клієнтам додому і в офіс по Нікополю, Покрову та прилеглих районів. Режим роботи: Пн-пт: 8.00-18.00; Сб: 8.00-17.00.

Вартість води в одному бутелі – 35 грн., при замовленні 2-х бутлів і більше працює гнучка система знижок!

Для зручності кліентів пропонуємо оформлення доставки на сайті, оплата через Приват24 без комісій, https://sribna-rosa.com.ua/ – офіційний сайт компанії.


Контактная информация

(068) 189-22-48, (066) 736-98-23

ул. Сухорукова 36

Никополь

Місто Нікополь володіє великими водними ресурсами і має розвинену систему централізованого водопостачання. Однак для багатьох споживачів якість водопровідної води є незадовільною у зв'язку з низьким ступенем її очищення. Тому великий інтерес нікопольці проявляють до придбання якісної питної води.

Очищена вода ТМ "Срібна Роса" містить в своєму складі всі необхідні збалансовані неорганічні компоненти, які необхідні для нормальної діяльності людського організму. Контроль за якістю сировини і матеріалів, готової продукції, дотриманням технології виробництва здійснюється на всіх етапах очистки та бутилювання. Процеси відповідають вимогам нормативних документів і санітарних правил для підприємств по обробці і розливу питної води. Підприємство забезпечує безперервний контроль за фізико-хімічними та мікробіологічними показниками.

 


Декілька ступенів послідовної очистки води

Технологіі очистки води

Для отримання питної води високої якості в системі застосована технологія глибокого очищення і обробки води, яка включає декілька ступенів послідовної очистки.

ТМ «Срібна Роса»

 

Замовлення за телефонами: 068 189-22-48 | 066 736-98-23


Категория каталога: Такси, доставка воды, курьерские службы

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Такси «Вояж»

Самое популярное такси в Никополе. Честность, комфорт, вежливость, надежность. Звоните, приезжаем ...

Поиск по порталу