Фонд «Дітям Нікополя» запрошуює до співпраці

Фонд «Дітям Нікополя» запрошуює до співпраціФонд «Дітям Нікополя» запрошуює до співпраці просмотров: 198

Організація громади «Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Впровадження інноваційних технологій в медичну сферу м. Нікополя.

Електронна медична карта та е-ліки»:

  • Розробка ПЗ шини інтеграції для встановлення клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Поставка та адаптація ліцензованого ПЗ для користувачів системи Замовника з розробкою та інтеграцією додаткових окремих модулів та рішень.
  • Інсталяція програмного забезпечення на серверах та робочих комп’ютерах Замовника, налаштування ПЗ (створення робочих кабінетів, графіків тощо), адаптація програмного забезпечення (налаштування шаблонів документів, звітів тощо), навчання персоналу Замовника роботі з системою, інтеграція електронної карти пацієнта з діагностичним обладнанням, а саме: УЗД, рентген, КТ, МРТ).
  • Налаштування клієнтського додатку «веб-клієнт».
  • Налаштування мобільних додатків для IOS і Android.

Підрядники повинні мати відповідну кваліфікацію та досвід постачання програмного забезпечення подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1, каб. 10, Нікопольський регіональний благодійний фонд «Дітям Нікополя».

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і в запечатаному вигляді повинні бути доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 13:00, 15.05.2017 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 3, 2-ий поверх, малий зал. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: (066) 373-31-14; (066) 900-03-39; (050) 255-20-11; (099) 114-95-20.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)
21 апреля 2017 | просмотров: 198

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:Каталог предприятийПодпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу