Громадські слухання про створення наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради

Громадські слухання про створення наглядових рад при комунальних ...Громадські слухання про створення наглядових рад при комунальних ...

Шановні нікопольці!

Для забезпечення гласності та участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, враховуючи подані ініціативи щодо проведення громадських слухань від інститутів громадянського суспільства, відповідно до розпорядження Нікопольського голови від 31.07.2018 № 221-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 25.07.2018 р. « 215-р «Про проведення громадських слухань з питання створення наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради» проводитимуться громадські слухання з питання створення наглядових рад при комунальних підприємствах Нікопольської міської ради (далі – громадські слухання).

Громадські слухання відбудуться 6 жовтня 2018 року о 14.00 год за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України, 94 в приміщенні комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр».

Реєстрація учасників громадських слухань здійснюватиметься з 13.20 до 13.50 год. Для реєстрації на участь у громадських слуханнях необхідно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Для участі у громадських слуханнях запрошуються мешканці міста Нікополя, депутати Нікопольської міської ради, посадові особи виконавчих органів міської ради, представники громадських організацій та місцевих осередків партійних організацій, підприємств, установ та організацій.

З матеріалами громадських слухань можна ознайомитися на офіційній сторінці Нікопольської міської ради (http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua, розділ «Публічна інформація» - Громадська участь – Громадські слухання), а також у відділі внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб.33, 34/1, телефон: 51504, 680814 ).

Пропозиції щодо резолюцій надавати до відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам кафе в центре города

Продам кафе в центре города. 2 этажа + летняя площадка

Требуется медсестра в «Ника оптику»

С опытом или без опыта работы. 

11 сентября 2018 | просмотров: 99

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу