Комунальники прибирають сніг на вулицях Нікополя

Комунальники прибирають сніг на вулицях НікополяКомунальники прибирають сніг на вулицях Нікополя

Нікополь засипало снігом на Різдво. І вже з другої половини дня 7 січня робітники КП «Міськавтодор - 1» почали прибирати сніг з вулиць міста.

На виконання цієї роботи виведено дев’ять одиниць спеціальної техніки: три комбіновані дорожні машини, в тому числі нова машина «Ford», яку комунальники нашого міста отримали від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, та шість тракторів, обладнаних щіткою або сніговим відвалом.

Комунальники організували процес прибирання снігу швидко та ефективно. З центральних вулиць міста сніг прибирають за допомогою колони з трьох комбінованих дорожніх машин зі сніговими відвалами. Після чого дорога залишається чистою.

На автобусних зупинках сніговий вал, який утворюється в результаті роботи комбінованих дорожніх машин, прибирають за допомогою бобкета.

– Паралельно з графіком прибирання вулиць міста, ми розробили графік прибирання автобусних зупинок, – коментує директор КП «Міські автомобільні дороги - 1» Олексій Савченко. – Після того, як цикл збирання сніжної маси з доріг проходить, бобкет вичищає заїзні кишені і майданчики автобусних зупинок. На останок двірники лопатами прибирають сніг, що залишився.

Слід зазначити, що в цьому році робітники Міськавтодору не залучають до розчищення від снігу вулиць та доріг приватного сектора інші підприємства нашого міста. Справляються власними силами.

– Це зручно й набагато динамічніше, – вважає Олексій Савченко, – тому що процес виконання роботи виходить більш керованим. Ми можемо оперативно реагувати на заявки голів квартальних комітетів, гнучко змінювати графік роботи, і відповідним чином перенаправляти техніку.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

09 января 2019 | просмотров: 52

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу