Краса збереже світ…, а наші красуні Новософіївку

Краса збереже світ…, а наші красуні НовософіївкуКраса збереже світ…, а наші красуні Новософіївку

Про те, що в Новософіївці живуть найгарніші, талановиті, вродливі від природи люди – це вже не новина. Тому, що вже давно і по сьогодення про це відмічають на шпальтах газет, в соціальних мережах, навіть, за межами Нікопольщини. В свій час не могли намилуватися своїми красунями зразкового танцювального колективу « Віночок» Новософіївського БК. Завжди на конкурсах, фестивалях, оглядах відмічали неординарність, елегантність учасниць, які вміли показати свою хореографічну постать, гарні від природи коси, стрункі ноги.

Ось і сьогодні Новософіївка може похвалитися дівочою вродою, яку визначили на конкурсі краси, який проходив в Нікопольському палаці культури 28 травня «Міс перлина Нікопольщини». В цьому конкурсі брала участь 11-річна Єртись Вікторія, яка і стала першою красунею м.Нікополя, де завоювала корону і стрічку. Приємно те, що Вікторія була одною дівчинкою із села.

Мріє Віка стати лікарем-хірургом, хоче допомагати людям, щоб вони завжди були здоровими. Для цього вона добре навчається, вже сьогодні пізнає науку. Любить займатися творчістю і свою поробку-рамку із мушлі вона презентувала на конкурсі краси. Отримала Віка на конкурсі багато подарунків, сертифікати на безкоштовні обслуговування в різних закладах, велике задоволення і враження від конкурсу, його талановитих організаторів і учасниць. Коли я мала можливість поспілкуватися з організатором і директором цього конкурсу Оленою Мунжиу , вона охарактеризувала нашу Вікторію так: «Талановита, скромна, дисциплінована, гарна, творча і журі 100- відсотково проголосувало за її перемогу». Мені приємно як працівнику культури, що і сьогодні статус красунь в Новософіївці доповнюються. Зовсім нещодавно я і сама приймала участь у конкурсі «Міс індивідуальність 2015», де отримала корону і нововведений титул «Міс АРТ».

І знову ми отримали запрошення!!!!!!! На участь у конкурсі краси м. Нікополя «Королева літа». Не даремно говорять, що краса збереже мир.

Тому я бажаю всім красуням міцного здоров’я, творчих успіхів, любити і бути улюбленими, а Новософіївці перемоги.

В.о. Новософіївського БК Фолькіна О.А.

Джерело http://vizit.venal.com.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам 2-х комнатную квартиру в р-не ул. Барнаульской. Евроремонт

Продам 2-х комнатную квартиру заходи и живи в р-не ул. Барнаульской, 4 этаж, не угловая, комнаты раздельные, ...

Скидка 10%. Стоматология «SMILE»

Скидка 10% для пенсионеров на протезирование зубов.

18 июня 2017 | просмотров: 163

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу