Оголошуємо конкурс «Кращий підприємець року м.Нікополя»

Оголошуємо конкурс «Кращий підприємець року м.Нікополя»Оголошуємо конкурс «Кращий підприємець року м.Нікополя»

 
До уваги суб’єктів господарювання, громадських об’єднань підприємців!

З метою популяризації та розвитку малого та середнього підприємництва, відповідно до рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 26.06.2018 № 448 в рамках реалізації Програми  розвитку малого та середнього підприємництва   в місті  оголошується проведення   щорічного конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя».

Конкурс спрямовано на визначення кращих за підсумками 2017 року представників малого та середнього бізнесу, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для налагодження ділового співробітництва щодо подальшого розвитку підприємницького середовища в місті, Конкурс проводиться за такими номінаціями:

- «Кращий підприємець у сфері виробництва»;

- «Кращий підприємець у сфері торгівлі»;

- «Кращий підприємець у сфері транспорту та зв’язку»;

- «Кращий підприємець у сфері побутових послуг»;

- «Кращий підприємець у сфері медичних послуг»;

- «Кращий підприємець у сфері громадського харчування»;

- «Кращий підприємець ринкової торгівлі».

До участі у конкурсі запрошуються фізичні особи –підприємці та юридичні особи,  які здійснюють свою діяльність на території нашого міста.

Заява на участь у Конкурсі подається суб'єктами господарювання самостійно або за поданням  місцевих  органів влади, профспілковими та громадськими об’єднаннями підприємців.

З умовами проведення конкурсу ви можете ознайомитись за ПОСИЛАННЯМ 

Заяви та подання на участь у конкурсі приймаються до 31 липня 2018 року у відділі промисловості та  розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету за адресою: м.Нікополь, вул. Електрометалургів буд.3, каб.27, ІІ поверх, з 09.00 - до 18.00  Пт. з 09.00 – до 16.45 перерва з 13.00 до 13.45 (крім вихідних).

Оцінювання матеріалів учасників конкурсу здійснюється за результатами їхньої діяльності протягом останнього звітного року. До уваги береться кількість укладених трудових угод з підприємцем, сума сплачених платежів до бюджетів усіх рівнів, участь у соціально-економічному розвитку міста тощо. Оцінка показників кожного з критеріїв здійснюється для групи учасників, що належать до однієї з номінацій.

Додаткову інформацію щодо проведення конкурсу «Кращий підприємець року міста Нікополя»  ви можете отримати звернувшись до відділу  промисловості та  розвитку малого та середнього бізнесу управління економіки, фінансів та міського бюджету Нікопольської міської ради або за тел.: (097) 97-23-008

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу  управління економіки, фінансів та міського бюджету. 

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам кафе в центре города

Продам кафе в центре города. 2 этажа + летняя площадка

Требуется медсестра в «Ника оптику»

С опытом или без опыта работы. 

04 июля 2018 | просмотров: 178

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу