Перший випускний вечір на проекті «Музика змін». ФОТО. ВІДЕО

Перший випускний вечір на проекті «Музика змін». ФОТО. ВІДЕОПерший випускний вечір на проекті «Музика змін». ФОТО. ВІДЕО

Здається, зовсім недавно на вулиці буяв квітень і перші дорослі учні, за запрошенням на навчання у Центр освіти дорослих, створений керівником Ольгою Пастушок при Нікопольській школі мистецтв, боязко заполонили класи закладу та читальної зали філії бібліотеки №3. Боязко тому, що з плином часу в людей, немов снігова куля, накопичуються комплекси, типу – я вмію лише те, що вмію. Але, наразі зацікавленість, поборовши жахи, отримала перемогу над 774 особами.

І ось він – такий урочистий, такий святковий випускний вечір, присвячений підведенню
підсумків проекту «Музика змін», в рамках проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадянську участь», за підтримки Інституту з міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International), Громадської організації «Інформаційно-дослідний центр «Інтеграція та розвиток», місцевої влади, благодійного фонду «Дітям Нікополя» під керівництвом Маргарити Горбаненко, ГО «Козацький набат» та фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

На перший погляд у переповненій залі Палацу урочистих подій було просто шикарно – групи підтримки, під акомпанемент струнного ансамблю, мали нагоду розглянути виставки робіт випускників і поспілкуватися між собою. Винуватців вечора у банкетному залі чекав солодкий фуршет... але, попри все, очі в останніх залишалися відверто сумними. Вони не розуміли, чому веселим та натхненним був настрій у почесних гостей – заступника міського голови Ольги Коник, начальника управління з гуманітарних питань Таїсії Мамонтової, начальника відділу освіти і науки Олени Селютіної, начальника відділу міжнародного співробітництва та розвитку Сергія Дорошенко, координатора міжнародного проекту Яни Драговенко (м. Київ). Лише після виступу «головного зберігача приємних таємниць» – Ольги Пастушок, простір навкруги засяяв сонячними посмішками – навчання на проекті продовжується!!!

І вже далі урочиста частина – вручення сертифікатів, за легкістю проведення нагадувала Х-фактор. На сцену для отримання документу один за одним піднімалися випускники навчальних курсів: гри на фортепіано; гітарі; художня майстерня; нунофелтінг; креативні ручки; гончарна майстерня; пісочна анімація; ебру; «Попередження професійного вигоряння. Конфліктологія»; тренінгу – «Лідер. Спікер. Партнер». До своїх команд на інтерв’ю долучалися педагоги-андрагоги – Маргарита Третьякова, Михайло Жернових, Юлія Ролдугіна, Катерина Яценко, Ольга Малишко, Наталя Копчик, Марина Кузнєцова, Олена Османова, а також тренери – Людмила Семенча, Наталя Кулик, Марина Кондратьєва. Оплесками зустрічалися музичні вітання від викладачів школи мистецтв – Маргарити Третьякової, ансамблю скрипалів (керівник Лариса Скрипченко, концертмейстер Олена Казарінова), домристки Оксани Арманової (концертмейстер Вікторія Бонзарева), випускника школи – студента ІІ курсу Дніпропетровської консерваторії Кирила Стьопіна, та концертні виступи ансамблю етностудії «Творча планета проекту «Музика змін»» і його солістки Софії Рац (керівник Олена Османова).

Так, роботи зроблено дуже багато, бо окрім короткострокових курсів і тренінгів, занять у воркшопах, були організовані ще такі заходи: «Ярмарок провайдерів освітніх послуг формальної і неформальної освіти в Нікополі», «Жива бібліотека», публічний квест «Ніч наступає – все оживає в бібліотеці і школі мистецтв». Різноманітні виставки та інші задумки надали можливість дорослому населенню не лише гарно провести дозвілля, а й долучитися до участі в навчальних програмах/майстеркласах.

На цьому я закінчую репортаж з незвичайного випускного вечора, а вам, шановні читачі раджу від усього серця – покваптесь зі своїм рішенням. Навчаємось впродовж всього життя, бо ми цього варті!

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)
17 декабря 2017 | просмотров: 186

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу