Руслану Кулібабі встановили меморіальну дошку

Руслану Кулібабі встановили меморіальну дошкуРуслану Кулібабі встановили меморіальну дошку

Для живих найдорожчим є життя. А для загиблих – пам’ять. Мешканці міста вшанували пам’ять українського солдата, нікопольчанина Руслана Кулібаби. На 8-й школі, в яку багато років ходив Руслан, за ініціативи ветеранів МВС встановили меморіальну дошку. Тепер учні пам’ятатимуть героя та братимуть з нього приклад.

2 вересня нікопольці вшанували пам’ять загиблого в зоні антитерористичної операції Руслана Кулібаби. На 8-й школі, де Руслана вчили та виховували багато років, встановили меморіальну дошку. Ініціатором цього стала рада ветеранів МВС, адже Руслан – до того як піти на фронт, служив в органах. Ветерани відзначають: цим їхній борг перед українськими солдатами ще не вичерпано.

Андрій Грицуля проходив з Русланом строкову службу в прикордонних військах. Там хлопці й потоваришували. Руслан був хорошим другом, надійною підтримкою та опорою. По закінченні служби вони залишились друзями. А коли з Андрієм сталася біда, товариш став до нього ще ближчим. Завжди находив час провідати друга.

Руслан Кулібаба одним з перших поповнив ряди нікопольських добровольців та пішов на фронт. Йому був 31 рік. Він – єдиний син своїх батьків. Його мама завжди вчила його бути хорошою людиною. А тепер її сина не повернути.

Напередодні трагедії Руслан повернувся з зони антитерористичної операції. І зустрівся з Андрієм Грицулею. Йому він розказав про погану організацію та оснащення нашої армії. А разом з тим – і про справжніх патріотів, які з голими руками готові йти на захист Батьківщини. Таким був і Руслан Кулібаба.

Встановлення меморіальної дошки – це данина пам’яті нікопольському солдату, чесному та справедливому Руслану Кулібабі.

Найбільша цінність для людини – це її життя. А найбільша цінність для загиблих – це пам’ять про них. І вона буде жити.

Источник: НТМ

Оцените:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам дом в р-не Автовокзала

Общая площадь дома 60 м2. 4 комнаты. кухня и с/у в доме. М/п окна. Отопление газовое - АГВ. Колонка, счетчики....

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

08 сентября 2014 | просмотров: 797

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу