Спортсмени Дніпропетровщини – чемпіони України з карате

В Одесі пройшов чемпіонат України з кіокушин карате серед дорослих. За звання кращого каратиста України змагалося понад 200 спортсменів. Честь Дніпропетровщини захищали 11 каратистів. Вони привезли додому перемогу та 6 медалей різного ґатунку, повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

У категорії до 70 кг однозначну перемогу здобули спортсмени Дніпропетровщини. У фіналі зустрілись одноклубники з Дніпра. Перше місце здобув Антон Кіжинський, друге місце — у Ельнура Мамедова.

Золото Дніпропетровщина здобула й у категорії до 80 кг. Всі поєдинки в боротьбі за перше місце в цій категорії дніпропетровець Заур Мамедов закінчив достроково та привіз золото в регіон.

Є золото й у жінок Дніпропетровщини. У категорії жінки до 65 кг перемогу здобула Ольга Рябко з Кам’янського.

Серед ветеранів до 90 кг ІІІ місце здобув Сергій Косий. У вазі понад 90 кг — бронза у Василя Бойко.

Загалом спортсмени Дніпропетровщини повернулися з Чемпіонату з 6 медалями.