У Нікополі відбудеться благодійний танцювальний проект «Перетанцюють всі»

Картинка к: У Нікополі відбудеться благодійний танцювальний проект «Перетанцюють всі»

Навесні, у Нікополі відбудеться благодійний танцювальний проект «Перетанцюють всі». Заявку на участь у проекті необхідно подати до 30 березня.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення першого благодійного фестивалю - конкурсу хореографічного мистецтва: ПЕРЕТАНЦЮЮТЬ ВСІ !

Фестиваль започаткований Нікопольским Регіональним Благодійним фондом «Дітям Нікополя»

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ

Пошук нових-креативних форм роботи, благодійний збір коштів. Розвиток та популяризація всіх видів хореографічного мистецтва.Підтримка дорослих, дитячих та юнацьких колективів, солістів, індивідуальних виконавців, а також популяризація шедеврів світової хореографії.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Колектив, група, виконавець обирає для виконання відому світову постановку, яка відповідає характеру колективу(групи, виконавця), рівню професійної майстерності ,та стилю, чи напрямку роботи колективу, виконавця . Якомога ближче до оригіналу втілює цю постановку в життя інтерпретуючи на свій розсуд костюм,музичний супровід, число учасників постановки-оригіналу. В письмовій формі подає заявку на участь в фестивалі до організаційного відділу. В групі на Фейсбуці викладає орігінал (відео) постановки, яку обрано, та коротеньку історію про себе.
Фестиваль буде проводитись в два тури:всі кошти, зібрані під час проведення фестивалю-конкурсу, будуть передані , виключно , на потреби підопічних благодійного фонду «Дітям Нікополя» та на нагородження та заохочення творчих колективів та виконавців цього проекту.

НАГОРОДЖЕННЯ

Журі конкурса складається з фахівців в області хореографічного мистецтва, які будуть оцінювати учасників за 10 бальною системою. Оцінюватиметься техніка, артистичність, та оригінальність постановки. Журі обере три найкращі роботи за вищезазначеними критеріями відкритим голосуванням з коментарями. Переможці обов’язково отримують призи, дипломи, подарунки. Окремо буде визначено кращу роботу за версією журі+ глядачі.

НІ ЯКИХ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ!

Оргкомітет фестивалю-конкурсу:
голова оргкомітету Горбаненко Маргарита Миколаївна 0663733114
члени оргкомітету: Марія Мельникова 0664836226

Подати заявку на участь

Читать предыдущую

ВПЕРВЫЕ В НИКОПОЛЕ! Снежное шоу мыльных пузырей

Читать следущую

Обучение верховой езде в Никополе бесплатно (за волонтерскую помощь)