У Нікополі відзначали Міжнародний День людини з інвалідністю. ФОТО

У Нікополі відзначали Міжнародний День людини з інвалідністю. ...У Нікополі відзначали Міжнародний День людини з інвалідністю. ...

Минулого тижня у Нікополі пройшла низка урочистих заходів до Міжнародного дня людини з інвалідністю, який відзначають щорічно 3 грудня. Цього дня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі відбувся урочистий концерт для людей з особливими потребами та святкова розважальна програма для дітей з інвалідністю. Діти із задоволенням розважались разом з аніматорами та брали участь в конкурсах і вікторинах, а дорослі переглядали виступи творчих колективів нашого міста.

Крім того, 2 грудня завершилася міська спартакіада «Дивись на мене як на рівного», ініціатором та організатором якої є громадська спортивно-оздоровча організація інвалідів «АКВА». На спортивному святі були присутні представники місцевої влади, волонтери та спонсори заходу, які підготували для учасників спартакіади різноманітні подарунки.

Варто зазначити, що з нагоди святкування Міжнародного дня людини з інвалідністю, в нікопольських медичних закладах проводиться місячник з надання допомоги людям з обмеженими можливостями. Так, на базі міських лікарень та амбулаторій проведені прийоми вузькими спеціалістами, виїзд сімейних лікарів до тих людей з інвалідністю, котрі самостійно не можуть прийти до лікарні. Також, спеціалістами міськрайонного центру зайнятості, Нікопольського об’єднаного управління Пенсійного фонду України та фонду соціального страхування були проведені консультації для людей з інвалідністю.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)
05 декабря 2017 | просмотров: 166

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу