Успішний виступ нікопольських тенісистів

Картинка к: Успішний виступ нікопольських тенісистів

22 грудня в Вільногірську пройшов обласний турнір з настільного тенісу «Новорічні зустрічі» серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодше, в якому прийняли участь понад 70 спортсменів з різних міст Дніпропетровської області. Тенісисти НДЮСШ «Трубник» в різних вікових групах зайняли одне перше місце - Анна Дерлюк, одне друге місце - Антон Дерлюк та п'ять третіх місць - Олександр Мираєвський, Анастасія Литовченко, Олена Курінна, Макар Соломенніков та Ярослав Голубков.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, грошовими призами, а всі учасники - солодкими призами. За кількістю зайнятих призових місць наша команда зайняла перше місце і була нагороджена кубком.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів з настільного тенісу Світлану Братік, Надію Брус та Ніну Щуренко з успішним виступом та бажаємо їм перемог в наступному 2019 році!