В Покрові зібрали 13 тисяч на лікування дитини, постраждалої від опіків

В Покрові зібрали 13 тисяч на лікування дитини, постраждалої від ...В Покрові зібрали 13 тисяч на лікування дитини, постраждалої від ...

Понад 13 тисяч гривень вдалося зібрати протягом благодійного марафону на лікування маленького покровчанина Даніїла Афонського. 11 травня подвір’я перед Будинком творчості на кілька годин перетворилося на територію добротворення. На акцію, попередньо анонсовану Центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відгукнулося чимало освітніх закладів. Школярі та вихованці садочків разом зі своїми батьками та педагогами долучилися до благодійного ярмарку.

М’які іграшки, оригамі, власноруч виготовлені прикраси, сувеніри, інші вироби хенд мейд та безліч іншого краму стали лотами, виручені кошти з яких діти передали на лікування п’ятирічного хлопчика, який після отриманих у побуті тяжких опіків, потребує тривалого лікування та реабілітації.

Аби підтримати Даніїла, колектив та вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, крім участі в ярмарку, підготували благодійну концертну програму, до якої приєдналися і учасники клубу бально-спортивного танцю «Феєрія».

Діти виходили на публіку з усвідомленням своєї важливої місії. Від цього гордість за юних артистів відчували їхні батьки та педагоги. Бо саме так дорослі допомагають дітям зрозуміти, що робити добро – це органічна потреба людини, а всі великі справи складаються з маленьких добрих вчинків.

Під час концерту скринька потроху наповнювалася. Хтось приходив цілеспрямовано, знаючи про акцію, приєднувались і випадкові перехожі.

Так гривня до гривні, і по завершенню марафону, як підрахували організатори, вдалося назбирати 13 тисяч 305 гривень, які стануть хорошим доповненням до допомоги, з інших джерел. Кошти будуть передані батькам Даніїла Афонського з побажанням скорішого одужання від усіх причетних.

Источник https://nikopolnews.net

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Разыскивается подозреваемый в двойном убийстве житель Марганца

Вундервальд Ярослав Николаевич, 03.08.1995 года рождения разыскивается Томаковским отделением Никопольской ...

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

13 мая 2018 | просмотров: 181

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу