Вдалий виступ нікопольських тенісистів

16-17 вересня в місті Дніпрі в спеціалізованому залі для настільного тенісу «Білі блискавки» проходив відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодше. У змаганнях прийняли участь 38 спортсменів з різних міст області.

Команду НДЮСШ №2 «Нікополь 98» представляли 4 дівчини та 4 юнаки. Команда дівчат у складі Вікторії Гусевої, Вікторії Спіріної, Олени Куренної і Анни Дерлюк посіла третє місце. Команда юнаків у складі Андрія Корзуну, Олександра Мираєвського, Антона Дерлюка і Олександра Савчука стала срібним призером чемпіонату. Андрій Корзун та Олександр Мираєвський в парному чоловічому розряді посіли третє місце.

У загальнокомандному заліку юні нікопольці стали срібними призерами Чемпіонату. За результатами змагань Вікторія Гусева увійшла до складу збірної команди Дніпропетровської області, яка 09-13 жовтня візьме участь у Чемпіонаті України з настільного тенісу в місті Чернігові. Тренують спортсменів тренери-викладачі з настільного тенісу Світлана Братік і Надія Брус.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом!