Нікополь за економічне зростання! Запрошуємо до співробітництва представників бізнесу!

Нікополь за економічне зростання! Запрошуємо до співробітництва ...Нікополь за економічне зростання! Запрошуємо до співробітництва ...

22-23 листопада 2018 року у Києві відбулася конференція високого рівня «Громади за стале зростання», під час якої були підведені підсумки оцінювання фахівцями Світового Банку перших 64-х планів місцевого економічного розвитку громад України. За результатами оцінки, яка в цілому була успішною, громади отримали статус «Діючий член клубу «Мери за економічне зростання» та більші можливості підтримки.

Проект «Мери за економічне зростання» - це проект про економіку, зайнятість населення, розвиток підприємництва. Він охоплює 6 країн Східного партнерства: Азербайджан, Вірменію, Білорусь, Грузію, Молдову та Україну. На сьогодні 74 муніципалітети в Україні, в тому числі й місто Нікополь, мають членство в Європейській Ініціативі «Мери за економічне зростання».

Проект «Мери за економічне зростання» передбачає розробку та подання для оцінювання власний план місцевого економічного розвитку. Сьогодні продовжується розгляд проектів, пропозицій та ідей від бізнесу для включення до плану місцевого економічного розвитку. Розробка та надання для оцінювання планів «другої хвилі» триватиме до кінця січня 2019 року.

Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу проявити ініціативу та надати свої бізнес-пропозиції (проекти), які спрямовані на економічний розвиток міста Нікополь, створення нових робочих місць, мають економічний ефект та забезпечують сталий розвиток міста. Сума грантової підтримки від Світового Банку на реалізацію проектів становить від 0,5 млн. євро до 1,5 млн.євро. В проектах мають бути задіяні місцева влада, бізнес, громада. Умови грантової підтримки проектів передбачають співфінансування: бізнес + міський бюджет.

Запрошуємо ініціативних підприємців до співробітництва. Чекаємо на Ваші бізнес-пропозиції до 15 січня 2019 року.

Додатково отримати інформацію можете за адресою: м.Нікополь, вул.Електрометалургів, 3 у відділі промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу (каб.27) та відділі міжнародного співробітництва та розвитку (каб.51/1)

Відділ промисловості та розвитку малого та середнього бізнесу

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам дом в р-не Автовокзала

Общая площадь дома 60 м2. 4 комнаты. кухня и с/у в доме. М/п окна. Отопление газовое - АГВ. Колонка, счетчики....

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

03 декабря 2018 | просмотров: 89

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин


Последнее на порталеПоследние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу