Зміни одне життя

Зміни одне життяЗміни одне життя

Кажуть, що чужих дітей не буває, і це – чиста правда. У кожної людини є тато і мама. Тільки от не всі батьки готові ними бути. Ситуації бувають різні: хтось гине, хтось просто не справляється, залишається без роботи, здоров’я або житла. Тоді діточок вилучають із сімей, і після деяких судових процедур ці діти набувають статусу державних.

У « державних дітей» є два шляхи: інтернат або нова сім’я. Але знають всі, що інтернати, навіть найкращі, не можуть підготувати дитину до реального життя. Діти знаходяться у певному інформаційному вакуумі. Вони не знають, як преться одяг, звідки беруться гроші, як планується бюджет.

Другий шлях для дітей-сиріт та позбавлених батьківського виховання – це форми сімейного влаштування. На сьогоднішній день в Україні існує п’ять форм сімейного влаштування: усиновлення, опіка, прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу і альтернатива реабілітаційним центрам це патронатна сім’я.

Виховуючись у сім’ї, діти допомагають батькам, аналізують розподіл фінансів, вчаться нести відповідальність. Під мудрим керівництвом нових батьків підлітку легше визначитися із майбутньою професією, його внутрішній стрижень стає міцнішим.

Підводячи підсумок: кожній дитині потрібен будинок і люблячі батьки.

Я розумію, що це найважча робота – робота батьків. Вона вимагає бездоганної самовіддачі, але я вірю у те, що ми разом можемо зробити виховання дітей, які залишилися без батьків, якісним і ефективним. Звичайно ж, у цій справі важливу роль відіграють любов та бажання допомогти ближньому. Як що вас зацікавила ця інформація або ви готові допомогти дітям-сиротам звертайтеся за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів, 17/1, (066) 29-64-092 – Зіміна Оксана Вікторівна.

І нехай кожна дитина знайде люблячих, розумних батьків!

Оксана Грицик

Джерело: http://nikopol-art.com.ua/

Оцените:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам дом в р-не Автовокзала

Общая площадь дома 60 м2. 4 комнаты. кухня и с/у в доме. М/п окна. Отопление газовое - АГВ. Колонка, счетчики....

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

10 января 2019 | просмотров: 93

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу