50 років від дня заснування дитячого садочка №31

50 років від дня заснування дитячого садочка №31
Картинка к: 50 років від дня заснування дитячого садочка №31

Днями педагогічний колектив та вихованці дитячого садочка №31 «Пролісок» святкували 50-річний ювілей цього закладу. З цією нагоди до винуватців свята завітали гості – заступник міського голови Ольга Коник, виконуючий обов’язки начальника відділу освіти та науки Анна Некрасова, ветерани праці та батьки.

За 50 років роботи дитячого садка в ньому виросло більше 6 000 вихованців. На сьогоднішній день в закладі працює 8 вікових груп: 2 групи раннього віку та 6 садових, в яких виховується 147 дітей. Колектив закладу складається з 19 педагогів та 26 технічних працівників. Це творчі, відповідальні, віддані своїй професії люди.

Не обійшлося і без приємностей. Так, від імені міського голови Андрія Фісака Ольга Василівна подарувала колективу дитячого садочка новий холодильник, керівництво відділу освіти і науки порадували дітей новим спортивним інвентарем та іграшками.
Зі словами вдячності до всіх присутніх звернулася завідуюча «Проліска» Любов Куликова. Вона подякувала місцевій владі за постійну турботу про вихованців та педагогічний колектив, керівництву компанії «Сентравіс», благодійним організаціям «Нове Життя» та «Червоний Хрест» за допомогу, яку вони надають.

Закінчився ювілейний вечір святковим концертом за участю дітей та вихователів, а також величезним смачним тортом.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Танцевальная пятница в Никополе

Читать следущую

Допомога ветеранам

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие