• 18 сентября 2021

Аматори Нікополя та гурт «Вертеп» із Дніпра у святковій програмі до Дня незалежності. ВІДЕО. ФОТО

Аматори Нікополя та гурт «Вертеп» із Дніпра у святковій програмі ...

24 серпня після ранкових заходів – покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому, урочистостей біля пам’ятного знаку на честь воїнів, загиблих під час АТО та молитви за мир на українській землі, над містом ненадовго запанувала тиша, бо вже по обіді веселі дитячі голоси заполонили парки і сквери.

Ближче ж до вечора, здавалося, весь Нікополь зібрався на Європейській площі, для того, щоб у великому родинному колі відзначити 26-у річницю незалежності нашої рідної України.

                        

На нікопольців і їх гостей чекали розваги для дітей та дорослих: виставка-ярмарок, спортивні забави, фото-зони, майстер-класи, квести, бізнес-ігри, концерт за участю кращих колективів міста. І нехай різнобарвні салюти вже давно не розтинають нічне мирне небо, місцева влада заздалегідь подбала про сюрприз для всіх відпочиваючих – свято до пізнього вечора продовжилося піснями, а поза сценою і танцями, разом із запальним Дніпровським гуртом «Вертеп». На завершення над площею пролунав Гімн України у виконанні не лише артистів.


Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

Ботулізм дістався Нікопольщини: захворіла дитина

Читать следущую

Як злодій у законі розсмішив нікопольську публіку

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие