Нікопольська тенісистка Анна Дерлюк здобула «срібло» на чемпіонаті України

Нікопольська тенісистка Анна Дерлюк здобула «срібло» на чемпіонаті ...
Картинка к: Нікопольська тенісистка Анна Дерлюк здобула «срібло» на чемпіонаті України

З 29 травня по 2 червня в місті Чернігові проходив чемпіонат України з настільноготенісу серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодше, який зібрав 157 спортсменів (62 дівчинки та 95 хлопців) з різних міст України. Вихованці НДЮСШ «Трубник» АннаДерлюк та АнастасіяДубініна у складі збірної команди Дніпропетровської області зайняли четверте місце серед команд дівчат, а АнтонДерлюк– п’яте місце серед команд юнаків.

Анна Дерлюк стала срібним призером змагань в парному жіночому розряді і була нагороджена грамотою, медаллю та цінним подарунком.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера-викладача Світлану Братік з успішним виступом!