• 27 сентября 2020

Чужих дітей не буває!

Чужих дітей не буває!

Характер людини, її життєві принципи та майбутня доля залежать від любові, турботи та виховання, отриманих в дитинстві. Тому, одним з основних завдань, яке сьогодні стоїть перед службою у справах дітей, є забезпечення комфортних умов для виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в родині. Доброта і любов – це той скарб, який ми, дорослі, повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми повинні пам’ятати про відповідальність за долю кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. Турбота про них – наше спільне завдання, обов'язок міста, суспільства, держави.

Сьогодні в місті Нікополі на обліку перебувають 140 дітей-сиріт та 243 дитини, позбавлені батьківського піклування. Вони знайшли своє щастя в турботливих сім'ях опікунів, піклувальників, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Кожного дня все більше і більше наших громадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які потребують родинного тепла та турботи.

На території міста проживає 41 усиновлена дитина, функціонують 5 прийомних сімей, 6 дитячих будинків сімейного типу та 258 родин опікунів та піклувальників. Це доказ того, що доброта і милосердя – невід’ємна ознака українського суспільства. Адже, чужих дітей не буває.

Отримати консультацію та фахову допомогу з питань усиновлення, встановлення опіки, створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу можна в службі у справах дітей Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд. 17/1, кабінети № 1, № 3, м. Нікополь, Дніпропетровська область, тел. 3-90-21.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

У Нікополі перевірили якість доріг

Читать следущую

Информация о проведении процедуры поверки квартирных средств учета!

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие