Інформація щодо проходження в місті флюорографії

Інформація щодо проходження в місті флюорографії
Картинка к: Інформація щодо проходження в місті флюорографії

На сьогоднішній день у місті працює один рентген-діагностичний апарат в КП «НМЛ№4» за адресою: просп.Трубників, 56/2, зі щоденним навантаженням 100-120 осіб. В КП «НМЛ №1» за адресою: вул.Херсонська,56, апарат не працює та потребує дороговартісного ремонту.

З початку серпня проходять медичні огляди працівники шкіл та дитячих дошкільних закладів, які відкриваються після карантинних заходів.

Згідно з наказом МОЗ № 254 від 17.05.2008р. «Про затвердження Інструкції про періодичність рентгенівських обстежень органів грудної порожнини певних категорій населення України» пункт - 4.3.1. на 1 кадр флюорографії із записом відводиться 4 хвилини. Через кожну годину необхідна перерва на 10-15 хвилин для відпочинку.

Згідно наказу МОЗ № 340 від 28.11.97 «Про удосконалення організації служби променевої діагностики та променевої терапії» - у направленні хворого на рентгенологічне дослідження в амбулаторній картці або в історії хвороби повинно бути обґрунтування показань та конкретна мета дослідження. Якщо цього немає або у направленні міститься формулювання типу "обстеження", рентгенологічне дослідження не проводиться.

Мета дослідження та обґрунтування вказується лише в роздрукованому варіанті електронного направлення.

Згідно з чинними наказами МОЗ процедура проводиться безкоштовно, якщо пацієнт має електронне направлення. Якщо електронного направлення немає- пацієнт платить в касу 25,00 грн. за обстеження відповідно до постанови КМУ №1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах».

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольські рятувальники отримали гуманітарну допомогу з Канади

Читать наступну

Помогите установить личность!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство