Комунальники розчищають дощову каналізацію та проводять роботи по освітленню дворів кооперативних будинків по вулиці Шевченка

Комунальники розчищають дощову каналізацію та проводять роботи ...
Картинка к: Комунальники розчищають дощову каналізацію та проводять роботи по освітленню дворів кооперативних будинків по вулиці Шевченка

На цьому тижні робітники Міськавтодору вичищали ливневу каналізацію, що знаходиться на примиканні вулиці Шевченка до вулиці Героїв Чорнобиля. Цей зливовий лоток було зроблено ще наприкінці 70-х років минулого століття.

– Він був перекритий залізними решітками, – розповідає директор КП «Міськавтодору» Олексій Савченко. – Наприкінці 90-х років решітки кудись зникли і лоток перекрили плитами. Зараз дощова каналізація повністю забита, але наша задача не тільки вичистити її і забезпечити функціонування, а й направити пішохідний трафік згідно правил безпеки дорожнього руху.

Після того, як лоток вичистять, він знову буде відкритим, біля нього поставлять огорожу для того, щоб пішоходи переходили дорогу там де належить, а не там, де ближче.

Двори будинків по вулиці Шевченка, що знаходяться на мікрорайоні «Кристал», довгий час вечорами потопали в темряві. Причина в тому, що ці будинки – кооперативні, і лінія зовнішнього освітлення тут не була передбачена ще за радянських часів.

Міський голова Андрій Фісак ініціював вирішення проблеми освітлення Нікополя. Для того, щоб вирішити проблему на цій ділянці, необхідно встановити опори освітлення. Спочатку робітники Міськавтодору ліквідували горіхово-каштанові зарості, зараз за допомогою дробарки обрізані гілки подрібнюють і тирсу вивозять на територію підприємства. Одночасно проходить буріння ям і установка опор. Виконання земляних робіт погоджено з ДТЕКом, щоб при бурінні не порушити кабельну лінію. За словами Олексія Савченко, всі роботи по освітленню території мікрорайону планується закінчити за два тижні.

Крім того, на ділянці дороги від ЦУМу до вулиці Станіславського робітники Міськавтодору заповнювали тріщини в асфальтобетонному покритті бітумною мастикою. Цей простий, але дієвий технологічний метод застосували вперше в цьому році. Він запобігає появі ям і, тим самим, дає можливість продовжити термін служби дорожнього покриття.

Також комунальники наносили розмітку «пішохідний перехід» по вулиці Електрометалургів та по проспекту Трубників в районі ЦУМу.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Зміни, що відбуваються в гінекологічному відділенні міської лікарні № 1

Читать наступну

Мэра Никополя могут отправить в отставку из-за продажи труб теплосети

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство