Люди, які працюють на виробництві, роблять значно більше для країни, ніж політики

Люди, які працюють на виробництві, роблять значно більше для ...
Картинка к: Люди, які працюють на виробництві, роблять значно більше для країни, ніж політики

В Нікополі з робочим візитом побував народний депутат України від партії «Батьківщина» Вадим Івченко. Він відвідав ПАТ «Нікопольський завод феросплавів» і зустрівся з Головою правління, генеральним директором ПАТ НЗФ Володимиром Куціним.

Нікопольський феросплавний завод – це найбільш потужне підприємство з виробництва марганцевих феросплавів в Україні та одне з найбільших у світі. Проектний обсяг його виробництва – понад 1 млн. тонн на рік. Споживачами продукції заводу є приблизно 30 країн світу, серед них такі промислово розвинені країни, як США, Японія, Південна Корея, Великобританія, Австрія. Доля експортної продукції складає приблизно 75–80% від загального виробництва. ПАТ НЗФ нарощує обсяги і залишається одним із високоефективних підприємств галузі, орієнтованих на сучасні потреби ринку марганцевих феросплавів.

Керівництво заводу велику увагу приділяє впровадженню заходів з екологічної безпеки виробництва і охорони навколишнього природного середовища. В ПАТ НЗФ практично повністю виключили використання природного газу, замість якого застосовується ферогаз, що попутно утворюється під час виробництва феросплавів.

Протягом більше ніж 50 років НЗФ є основним містоутворюючим підприємством, його відрахування до бюджету Нікополя складають приблизно 30%. Протягом всіх років адміністрація підприємства зберігає та розвиває соціальну сферу, якою користуються не тільки працівники заводу, а й усі жителі міста.

– Люди, які працюють на виробництві, роблять значно більше для країни, ніж політики, – сказав Вадим Івченко, перебуваючи на заводі. – Я би дуже хотів, щоб в усій нашій Україні був такий порядок і така зразкова організаційна робота керівництва, як на вашому підприємстві. Саме на розвиток та підтримку вітчизняного виробника потрібно спиратися, будуючи нову стратегію розвитку України.

Незважаючи на дуже насичений графік роботи та обмаль часу, Вадим Івченко скористався можливістю і відвідав Нікопольський краєзнавчий музей, про який йому багато розповідала його помічник, керівник окружної організації ВО «Батьківщина» в Нікополі, Нікопольському районі та місті Покров Олександра Сотула. Так само, як і вона, Івченко був вражений експонатами музею та зібранням фактів з великої історії українського козацтва, які дбайливо зберігають співробітники музею. Вадим Євгенович пообіцяв, що неодмінно буде ініціювати і допомагати у виділенні коштів на реконструкцію будівлі музею, яка була розташована в старій частині міста. Також він наголосив, що подбає, щоб 100-річний ювілей Нікопольського краєзнавчого музею, який буде відмічатися в наступному році, був включений до дат, що відзначаються на державному рівні.

– Дуже цікаві експонати музею, багато історичних довідок про Запорозьку Січ. Мене вразили працівники музею, вони фанати своєї справи, люблять діло, яким займаються, приємно було з ними спілкуватися, – розповів Вадим Івченко. – Стільки історії у вашому музеї! Неодмінно потрібна його реконструкція, щоб Нікопольський краєзнавчий музей був як музеї Європи, які приваблюють туристів та інвесторів.

Вадим Івченко також відвідав громадську приймальню Нікопольської партійної організації ВО «Батьківщина», поспілкувався з партійним активом. Івченко поцікавився проблемами городян та мешканців сіл. Він відмітив зручне розташування приймальні та комфортні умови для її відвідувачів.

Юлія БІЛИК.

Источник http://ntm.net.ua

Читати попередню

«Серые кардиналы» музейных фондов

Читать наступну

Без регистратуры, с электронным больничным листом и записью на прием по телефону «своего» врача

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство