Нікополь «засвітився» у кліпі, знятому в Польщі

Нікополь «засвітився» у кліпі, знятому в Польщі

Ця пісня виконується англійською мовою, хлопцями, що живуть у Польщі, але ж кадри у кліпі на неї миготять – нікопольські! Оце так мікс. Виявляється, що двоє з учасників цього кліпу – нікопольці. З одним із них – Ярославом Соломатовим – я поспілкувалася по вайберу. Ярослав поїхав до Польщі у 2014-му – ще до того, як це стало мейнстрімом.
- Взагалі, збирався у 2013-му, ще до Майдану. Але батьки порадили спочатку закінчити вуз, а потім вже шукати щастя за кордоном, - пояснює хлопець.

У Нікополі Ярослав робив перші кроки як музикант. Але розумів, що перспектив розвинутися тут не так і багато. Тому коли друзі-музиканти запропонували йому поїхати за кордон, хлопець ризикнув і погодився. Спочатку хотіли їхати у польский Лодзь, а потім подумали, що можна замахнутися і на Варшаву. І от я вже три роки тут. Перший склад гурту Art.Soul не витримав часу. У друзів з’явилися діти, і їм стало не до музики. Але знайшлися інші охочі підходити до життя творчо. Періодично беремо в аренду базу. Там є вся необхідна апаратура, тільки підключайся та грай. А іноді й у мене вдома проводимо репетицію.

-Сусіди не сваряться?
- Та ми ж не дуже гучно.
- Вистачає часу і на роботу, і на творчість?
- Намагаємося виділяти. Бо без цього нікуди.
- А ким ти зараз працюєш?
- Викладаю англійську для дорослих.
- У кліпі можна побачити не тільки кадри з Нікополя, але й з інших міст. Яких?
- Зі Львову, бо один наш музикант із Західної України. З Варшави. Бо ми всі є тут зараз.
- Як сприйняла публіка цю роботу?
- Знаєш, реакція українців, і нікопольців зокрема, та поляків – дуже різна. Якщо наші в основному критикують, то полякам все подобається. У них більш легше ставлення до музики, чи що...

Я розмоляю з Ярославом і вже констатую у нього ледь чутний акцент. Декілька років за кордоном даються взнаки. Але від того хлопець не став менше згадувати рідні місця. Змонтований ним кліп – яскраве тому підтвердження. Його назва Mеss – безлад. Міста, місця, шляхи, події змінюються, чергуються у кліпі з неймовірною швидкістю. Так само, як це відбувається і у реальному житті. І посеред всього цього ти ввесь час танцюєш. Чи то у Нікополі, чи то у Львові, чи то у Польщі. Бо життя триває. І краще танцювати, аніж стояти на місці.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Нікопольська поліція розшукує свідків ДТП, що привели до загибелі та важких травм жінок

Читать наступну

Марганчан «привлекли» за продажу труб никопольчанам

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство