Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік»

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення ...

Управлінням комунального майна Нікопольської міської ради з метою громадського обговорення та згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» підготовлено проект рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік».

Рішення передбачає встановлення розміру податку за земельні ділянки на території м. Нікополя.

Пропозиції та зауваження щодо даного проекту рішення Нікопольської міської ради надсилати за адресою: м. Нікополь, вул. Електрометалургів 3, управління комунального майна Нікопольської міської ради, тел. 5-12-85.

Проект рішення Нікопольської міської ради «Про встановлення земельного податку на території міста Нікополя на 2018 рік» та аналіз регуляторного впливу буде опубліковано в газеті «Нікопольська правда» протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення Повідомлення та в мережі Інтернет за адресою: www.nikopol-mrada.dp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань приймаються в письмовій формі протягом місяця від дня опублікування в газеті «Нікопольська правда» проекту рішення.

В.о. начальника управління
комунального майна
Тутуров Є.С.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

День прикордонника у Нікополі. ФОТО

Читать следущую

На Дніпропетровщині чоловік вбив трьох людей

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие