Робота комунальних підприємств вкрай необхідна для забезпечення охайності вулиць та належного функціонування міста

Робота комунальних підприємств вкрай необхідна для забезпечення ...
Картинка к: Робота комунальних підприємств вкрай необхідна для забезпечення охайності вулиць та належного функціонування міста

Після обстрілів інтенсивна робота комунальників стає вирішальною у ліквідації наслідків цих подій. Минулого тижня, як і завжди, вони не тільки вивозили уламки та будівельне сміття, але й проводили екстрений ремонт пошкоджених будинків, закриваючи розбиті вікна OSB-плитами та дахи – банерами.

Серед робіт з благоустрою електрики Автодору проводили планове технічне обслуговування та ремонт світлофорних об’єктів, щоб забезпечити їхню надійну роботу та безпеку для учасників дорожнього руху.

Занедбані території не тільки викликають негативне враження, а ще й можуть бути небезпечними для оточуючих. Тому комунальники продовжували вирізали зарості на захаращених територіях вул. Г.Чорнобиля та Лісовій.

Серед іншого, комунальники прополювали квітники, прибирали на автобусних зупинках, очищали бордюри від змету на вулицях Піддубного та Перспективній, а зливові стоки звільняли від бруд.

Недбале обслуговування дерев може призвести до небезпеки для громадян та майна через обриви гілок та падіння дерев. Тож окрема бригада Паркового проводила санітарну обрізку дерев. Обрізане гілля подрібнювали за допомогою Арпалу та вивозили.

Також комунальники ліквідували стихійні звалища та негабарит, що накопичився біля контейнерів. Навколо самих контейнерних майданчиків проводили прибирання.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

У Нікополі працює мобільна амбулаторія

Читать наступну

Видача продуктових наборів у Нікополі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство