Синоптик розповіла, коли українців очікує похолодання

Синоптик розповіла, коли українців очікує похолодання

Відомий синоптик Наталка Діденко розповіла, де і коли в Україні спаде пекельна спека. За словами синоптика, уже сьогодні, 7 серпня, в Україну прийде відчутне похолодання, але торкнеться воно лише західних та північних областей. Так, на заході очікується 18-24 тепла, а на півночі – 22-28 градусів з позначкою «плюс», повідомляє Радіо Максимум.

Натомість у центральних областях температура залишиться незмінною – 26-32 градуси тепла, у Дніпропетровській – взагалі до +35 градусів. Спека не покинуть також південну частину та східні області: там і надалі триматиметься 32-38 градусів!

При цьому синоптик попереджає, що похолодання влітку просто так не приходить. Відтак, уже найближчої ночі почнеться на заході та півночі України прогнозують зливи, грози, шквали та град. Опади очікуються й у Вінницькій, Кіровоградській, місцями у Черкаській та Одеській областях.

Східні області – Харків, Донецьк, Луганськ, більшість півдня, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Крим, а також Дніпропетровщина та Полтавщина – залишаться без дощу.

У Києві синоптична ситуація кардинально міняється: 7-го серпня – дощі + грози, і, нарешті, похолодання у понеділок до 23-25 градусів тепла. 8 серпня буде ще свіжа погода, 9 серпня просто комфортно тепло, а з 10 серпня знову повертається спека, зазначила Діденко.

Натомість у південній частині України поки що послаблення спеки не видно, хіба що аж після 15 серпня.

Джерело http://vesti.dp.ua

Читати попередню

Какого числа украинцы будут отмечать Спас

Читать наступну

У серпні в українців буде чотири вихідні поспіль

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство