Скелелазка з Нікополя стала Чемпіонкою Світу у молодіжних змаганнях ...
Картинка к: Скелелазка з Нікополя стала Чемпіонкою Світу у молодіжних змаганнях зі скелелазіння

У столиці Південної Кореї 18-27 серпня 2023 року пройшов головний турнір молодіжного сезону зі скелелазіння - Чемпіонат Світу.

Це вже 32-й турнир в історії молодіжних змагань зі скелелазіння. Цьогоріч серед більше ніж 600 юних скелелазів з понад 40 країн світу, у змаганнях виступала й збірна України. Збірну України представляли 12 талановитих спортсменів, серед яких дві вихованки ДЮСШ "Електрометалург" Поліна Халькевич та Оксана Бурова.

Найвищу нагороду змагань у дисципліні на швидкість здобула Поліна Халькевич. Вона посіла перше місце, показавши у фіналі час — 10,52 сек. Примітно, що усі інші призові місця у цій групі, як серед чоловіків так і серед жінок, посіли китайські спортсмени.

Ця перемога має особливе значення – для Поліни це перше золото на Чемпіонаті Світу серед молоді, а також перша медаль для нашої збірної.
Вітаємо спортсменку та її тренерів - ЗТУ Наталію Кудренко та Ярослава Гонтарика.