Триває поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного бюджету

Триває поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного ...
Картинка к: Триває поточний ремонт доріг за рахунок субвенції з державного бюджету

По вулиці Михайла Грушевського, від вулиці Каштанової до вулиці Героїв Чорнобиля, укладають асфальт, усуваючи тим самим проблему, яка існувала тут багато років.

– Тут постійно збиралася вода після дощів та після танення снігу, не можна було ні пройти, ні проїхати, – розповідають мешканці вулиці Грушевського. – До нас навіть «швидка допомога» не хотіла приїжджати.

Ці поточні ремонтні роботи проводять за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

– Ще на початку року депутати розподілили кошти, які виділяються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко. – З них 11 мільйонів гривень на капітальний ремонт і один мільйон гривень – на поточний ремонт.

Крім вулиці Першотравневої, від вулиці Гродненської до вулиці Рижикова, за ці кошти буде проведено поточний ремонт по вулиці Лапинській, від вулиці Херсонської до вулиці Котельникова, та по вулиці Пилипа Орлика, від вулиці Гагаріна до вулиці Бориса Мозолевського.

Капітально відремонтувати за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, планується сім об’єктів.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Мэра Никополя могут отправить в отставку из-за продажи труб теплосети

Читать наступну

Відбулась нарада очільників міст Нікополя, Марганця та Покрова

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство