У Нікополі переймаються питаннями медичного забезпечення участників АТО

У Нікополі переймаються питаннями медичного забезпечення участників ...

З березня 2016 року згідно наказу ГЗО учасники АТО по місту Нікополю обслуговуються в КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» ДОР» . Прийом здійснюється лікарем – терапевтом Костирею Г.В. щоденно з 8.00 до 15.00.

З 01.04.2016 по 30.04.2016 проводився місячник по медичному огляду учасників АТО. В огляді приймали участь вузькі спеціалісти КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» ДОР», такі як: кардіолог, невропатолог, ендокринолог, травматолог, хірург, окуліст, ЛОР, гастроентеролог, психолог, терапевт.

На базі лабораторії проводилися: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічні аналізи, ЕКГ, ФГ, Ro-графія, УЗД.
По результатам огляду проліковано на денному стаціонарі - 38 чол, взято на «Д» облік - 19 чол, у стаціонарах міста 7 чол, в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова – 1чол.
Лікування проводилося за участю психолога – 15 чол.

Всього за 2016 рік обстежено – 346 чол., направлено на МСЕК № 5 – 11 чол. Реабілітацію учасники АТО проходять у фізіотерапевтичному відділенні КЗ «Нікопольська міська лікарня №4» ДОР». Для цього у відділенні є наступне електрообладнання: електрофорез, ампліпульс, діадинамік, магнітотерапія, дарсонвалізація, ультразвук, світолікування, крейне високочастотне випромінювання (КВВ), парафін - озонеріт, ультрависокочастотне випромінювання (УВВ), мікрохвильова терапія, електросон.

Працює масажний кабінет.

У кабінеті ЛФК знаходиться сучасне обладнання для лікувальної фізкультури: інверсіонний стіл, профілактор Євмінова, бігова доріжка, велотренажер, механічний масаж.

Протягом 2016 року зроблено 273 процедури для учасників АТО.

У першому півріччі 2017 року оглянуто 265 учасників АТО.

За результатами огляду проліковано у денному стаціонарі – 41 чол, у стаціонарах міста – 8 чол, в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова – 2 чол. Оглянуто та проліковано психологом – 17 чол. У реабілітаційному відділенні у І півріччі 2017 року зроблено 225 процедур, направлено на МСЕК № 5 – 10 чол.

Джерело http://nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Пройшло обговорення реалізації проектів в рамках бюджету участі

Читать наступну

Системний підхід та співпраця міської влади з громадськими організаціями – запорука успішного освоєння грантів для розвитку міста

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство