У Нікополі відбулись жалобні заходи. фОТО

У Нікополі відбулись жалобні заходи. фОТО

25 листопада в Україні відзначили День пам’яті жертв голодомору. Напередодні, у п’ятницю, було проведено Єдиний день інформування, у сесійній залі Нікопольської міської ради відбулась зустріч із представником Нікопольського товариства «Меморіал» Євдокією Шаромовою. Євдокія Йосипівна розповіла про цю трагічну сторінку історії України. Після екскурсу транслювали фільм про ті страшні дні голодомору.

Суботнім ранком біля Пам’ятного знаку жертвам політичних репресій зібрались представники влади, громадських організацій, духовенства та небайдужі нікопольці. На знак жалоби присутні схилили голови у хвилині мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знаку. Після мітингу була проведена панахида.

Того ж дня о 16:00 Нікополь долучився до Всеукраїнської акції «Запали свічку» біля Краєзнавчого музею. Там вперше відбулася міжконфесійна молитва за жертвами невинно убієнними. Люди зібрались, аби вшанувати пам'ять українського народу, полеглого в роки голодування. З собою традиційно несли свічки, зерна пшениці та хліб. Полум’я свічок палали не лише в центрі міста, а й у вікнах нікопольців.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Андрій Фісак повернувся з навчальної поїздки до Німеччини

Читать наступну

У Нікополі бійцівський пес покусав дитину

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство