У Нікополі відзначили Водохреща. ФОТО

У Нікополі відзначили Водохреща. ФОТО
Картинка к: У Нікополі відзначили Водохреща. ФОТО

Традиційно 19 січня всі православні та греко-католики відзначають одне з найголовніших релігійних свят – Водохреща. Це день, коли відбулося хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордані на старовинній паломницькій переправі.

У Нікополі відзначати це свято найбільше містян зібралося на березі водосховища. На центральному пляжі біля рятувальної станції духовенство на чолі з благочинним церков Нікопольщини Української Православної Церкви Київського Патріархату, ієромонахом Меркурієм Скороходом провели святкову службу з нагоди відзначення Хрещення Господнього. Вони прочитали молитви, освятили воду та окропили нею всіх присутніх.

На міському пляжі біля КРК «Майамі» священнослужителі Спасо-Преображенського собору під керівництвом благочинного церков Нікополя, протоієрея Миколая Марущака також провели святковий молебень та освятили воду, яка у цей день, як вважається, має цілющі властивості.

Після освячення всі бажаючі пірнали у воду та хрестилися, адже вважається, що купання у цей день не лише загартовує тіло, а є цілющим і для душі.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Дивосвіт пісенної душі народу

Читать наступну

Перша сонячна станція у Нікополі побудована

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство