У вересні приватний сектор забуде про темряву

У вересні приватний сектор забуде про темряву

Міський голова Андрій Фісак ще на початку року поставив завдання: до вересня освітити приватний житловий сектор міста, а потім – і решту дільниць та кварталів Нікополя, з тієї чи іншої причини позбавлених освітлення. Йдеться в тому числі і про ті квартали, де освітлення не було взагалі.

– Втілюючи це завдання, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко, – ми вже з початку року змонтували більше 20 км додаткового СІПу – самонесучого ізольованого проводу (для порівняння: стільки ж було прокладено протягом усього минулого року), а до кінця року плануємо прокласти ще 50–60 кілометрів ліній зовнішнього освітлення. На них ми встановимо близько 500 нових світлових точок та поновимо роботу близько 2 500 існуючих світильників, придбавши енергозберігаючі світлодіодні LED-лампи. В деяких районах встановимо ще близько 500 традиційних натрієвих дугових ламп (це залежить від типу вулиць).

Новація, яку ми втілюємо цього року, – це система контролю параметрів освітлення. Це дозволить диспетчеру в будь-який момент мати змогу керувати всіма 108 шафами управління зовнішнім освітленням. Після монтажу такої системи ми зможемо відкрити публічне посилання для громадян, за яким всі бажаючі зможуть стежити за роботою вуличного освітлення Нікополя через мережу Інтернет.

– Попри все, вже у вересні всі роботи з освітлення приватного сектору будуть виконані, – впевнений Олексій Савченко.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Завершилася 25-та позачергова сесія міської ради

Читать наступну

Соціальна акція «НІ - торгівлі людьми»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство