Україна відзначила День усиновлення

Україна відзначила День усиновлення

Сьогодні в Нікополі функціонує 5 прийомних сімей та 6 дитячих будинків сімейного типу, які стали рідними домівками для 52 дітей, 233 родини опікунів та піклувальників, в яких виховується 301 дитина.

Батьківство – велике щастя і велика відповідальність, безмежне бажання принести дитині мить радості і поділити її горе. Найщасливіший день в житті батьків – день, коли на світ з’являється їх малюк. Батьки сяють посмішками, опановують нові життєві ролі мами і тата.

Але є батьки, які стають мамами і татами не в момент народження, а в момент усиновлення. Можливо, цього моменту дитина чекає безмежно довго. Вона росте і набуває життєвого досвіду. І не завжди цей досвід є позитивним. Дитина може зневіритися в людях, в тому, що в світі є добрі та люблячі батьки, готові прийняти її, розділити з нею всі радощі і печалі. Саме тому родини, які прийняли до себе дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, заслуговують особливої пошани та вдячності. На їх тернистому шляху виникають складні ситуації, непорозуміння і помилки. Але нагородою за це є безмежна безумовна любов дитини.

Загляньте в її сумні очі. Впізнаєте? Це ваша дитина. Можливо, вона чекала вас нескінченно довгі дні, місяці, роки. Тепер вона поруч, вона щаслива і радісна, вона ваша. Це маленьке сердечко буде любити вас як ніхто інший, пробачати ваші помилки так, як ви пробачатимете їй дитячі пустощі, бо в основі цього таїнства лежить безмежна, безумовна, благословенна любов. Нехай прийняте вами рішення про прийняття дитини в свою родину стане найщасливішим і найвірнішим у житті вашої родини.

Від щирого серця вітаємо родини усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів з Днем усиновлення!
Хай любов і ласка, доброта і щирість, відвертість і взаєморозуміння допомагають вам у будівництві міцної дружньої родини. Терпіння вам і наснаги у вашій нелегкій справі.

Отримати консультацію та фахову допомогу з питань усиновлення, встановлення опіки, створення прийомної сім’ї та дитячого будинку сімейного типу можна в Службі у справах дітей Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів буд. 17/1, кабінети № 1, № 3.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Два козаки народилися у День міста Нікополь

Читать наступну

Нікопольський територіальний центр відзначив День людини похилого віку та День ветерана

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство