Відділ екології інформує про громадські слухання

Відділ екології інформує про громадські слухання

З метою реалізації прав громадян та їх об'єднань на участь в обговоренні питань щодо прийняття рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища, виконання яких може спричинити негативний вплив на стан довкілля та стосується об'єктів, які становлять підвищену екологічну безпеку, міською владою вирішено провести громадські слухання щодо розгляду матеріалів з обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблока №3 Запорізької АЕС в місті Нікополі за участю представників ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК Енергоатом».

Проведення громадських слухань заплановано на 15 вересня 2017 року з 15.00 до 17.00 у великому залі КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» по вул. Патріотів України 94.

Запрошуємо до участі у слуханнях громадськість, представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій міста та населених пунктів Дніпропетровської області, що входять до зони спостереження Запорізької АЕС.

До вашої уваги документи, які висвітлюють питання, винесені на громадські слухання:

- «ОППБ энергоблоков №3.4 ОП ЗАЕС. Фактор безопасности №14 «Воздействие эксплуатации на окружающую среду»;
- «Нетехнічне резюме «матеріали з обгрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків №3,4 ВП «Запорізька АЕС» у понад проектний термін.

Ці та інші документи в електронному вигляді знаходяться на сайті Запорізької АЕС www.npp.zp.ua в розділі Виробництво/Продовження експлуатації/Документи, де з ними можуть ознайомитися всі бажаючі.

З метою вивчення та урахування громадської думки пропозиції пропонуємо надавати на e-mail: ekolognik@i.ua

Розраховуємо на вашу небайдужість!

Джерело http://vizit.venal.com.ua

Читати попередню

Никопольскому городскому голове А. П. Фисаку

Читать наступну

Кто и зачем раскалывает наше общество, когда необходима консолидация?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство