В цьому році в Нікополі вже з’явилося сім кілометрів нових тротуарів!

В цьому році в Нікополі вже з’явилося сім кілометрів нових тротуарів!...
Картинка к: В цьому році в Нікополі вже з’явилося сім кілометрів нових тротуарів!

Тротуарні доріжки вже з’явились біля будинків № 71, 75 та 77, а також 85 на вулиці Шевченка. Теж на вулиці Шевченка біля будинку № 42 зроблені не тільки тротуар, а й підходи до під’їздів. Мешканці цього будинку гарно облаштували прибудинкову територію: встановили лавки, виростили чудові квіти на клумбах. Отже завдяки спільним зусиллям вийшов дуже затишний двір.

– В Нікополі продовжуються роботи з поточного та капітального ремонту тротуарів, – розповідає начальник відділу комунального господарства Сергій Латашенко. – На сьогодні вже зроблено близько сими кілометрів нових тротуарів. Взагалі в цьому році планується поточно відремонтувати 12,5 км тротуарних доріжок, як на центральних вулицях так і на територіях кварталів.

Ще одну тротуарну доріжку викладають біля будинку № 19/3 на вулиці Електрометалургів. За словами мешканців цього будинку, тротуар тут вкрай необхідний, тому що ним користується велика кількість людей. Продовжується прокладання тротуару на проспекті Трубників. Від ЦУМу до перехрестя з вулицею Станіславського тротуарну доріжку вже уклали. Далі тривають підготовчі до укладання тротуарної плитки роботи.

Крім того, проходять поточні ремонти доріг головних транспортних маршрутів та доріг приватного сектору. Наразі на вулиці Грушевського триває поточний ремонт дороги. Що ще планується зробити в нашому місті найближчим часом?

– Розпочалися ремонтні роботи на внутрішньо квартальних територіях, – говорить Сергій Латашенко. – Заплановано охопити ремонтом близько 15 тис. м кв. на внутрішньо квартальних територіях, як в приватному секторі, так і в багатоквартирному.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Триває підготовка до Всеукраїнського перепису населення

Читать наступну

В Нікополя відбулась зустріч з Чемпіоном Європи

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство