До відома громадян та підприємств які займаються виловом риби на території водойм Каховського водосховища

До відома громадян та підприємств які займаються виловом риби ...
Картинка к: До відома громадян та підприємств які займаються виловом риби на території водойм Каховського водосховища

Управління Державного агентства рибного господарства в Дніпропетровській області повідомляє, що з метою забезпечення охорони та відтворення водних біоресурсів у рибогосподарських водних об′єктах Нікопольського району, відповідно до Законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», «Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об′єктах України» та«Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 №19 (із змінами та доповненнями), встановлені весняно-літні заборони промислового, любительського рибальства з плавзасобів під час руху риби на нерест та на період її нересту у водах Каховського водосховища, а саме: з 10 квітня по 18 червня 2019 року включно, лов раків у період виношування ікри, першої та другої линьки у рибогосподарських водних об’єктах в межах Нікопольського району – з 10 квітня по 10 липня та з 20 серпня по 30 вересня 2019 року.

На річках і в корінних водах в межах Нікопольського, Апостолівського, Томаківського районів Дніпропетровської області, з 10 квітня по 29 травня 2019 року.

У придаткових системах водних об’єктів в межах Нікопольського, Апостолівського, Томаківського районівДніпропетровської області, з 10 квітня по 08 липня 2019 року.

На водоймах, які експлуатуються у режимі спеціальних товарних рибних господарств в межах Нікопольського, Апостолівського, Томаківського районів Дніпропетровської області, з 10 квітня по 18 червня 2019 року включно.

Дозволяється любительський лов риби з берега, на відведених ділянках водойм, у період заборони лову риби 2019 року, всім громадянам, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком та спінінгом.

Забороняються днопоглиблювальні, вибухові, гідротехнічні та інші роботи на рибогосподарських водних об’єктах у вищезазначені терміни.

Забороняється перебування громадян,пересування плавзасобів на нерестових ділянках (крім суден представників Управління та інших уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.)

На період державної заборони на лов риби та інших водних біоресурсів просимо громадян сприяти контролюючим органам в забезпеченні контролю за дотриманням вимог діючого законодавства.

Начальник Нікопольського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській обл. С.В. Мурашко

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії

Читать наступну

Допомога багатодітним сім’ям

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство