Випуск «Нікопольської правди» таки припинено. Які ще рішення прийняла сесія?

Випуск «Нікопольської правди» таки припинено. Які ще рішення ...
Картинка к: Випуск «Нікопольської правди» таки припинено. Які ще рішення прийняла сесія?

Як повідомляє прес-служба міської ради, 28 лютого на позачерговому засіданні сесії Нікопольської міської ради депутати прийняли ряд важливих питань.

Зокрема, проголосували «за» нову структуру та загальну чисельність штатних одиниць виконавчих органів міськради.

Тепер службовців буде 249, замість 241.

У зв’язку з ліквідацією КП «Видавничий центр» припинено випуск газети «Нікопольська правда», та визнано міську газету «Репортер» друкованим ЗМІ для опублікування офіційних документів прийнятих міською радою та її виконавчими органами.

Погоджено дату, час та місце проведення установчих зборів для формування складу громадської ради при Нікопольській міській раді. Так, 17 квітня 2018 року об 11.00 год. в сесійній залі четвертого поверху будівлі виконавчого комітету міськради буде проведено установчі збори.

До комунальної власності територіальної громади Нікополя від ГО «Власна Ініціатива» безоплатно прийнято апаратно-програмний комплекс «Відеоінформаційна система «Нікополь-прозоре місто» загальною вартістю 487 тис. 500 грн.

Управлінню капбудівництва ДніпроОДА надано згоду на укладання договору на право користування земельною ділянкою для будівництва стадіону в міській школі № 2.

На базі міської лікарні № 4 створено відділення реабілітації для інвалідів війни, учасників бойових дій, членів сімей загиблого учасника антитерористичної операції, Чорнобильців 1 категорії, осіб з інвалідністю 1,2 групи та його матеріально технічне оснащення. На придбання витратних матеріалів, медичного оснащення, меблів, апаратури, тренажерів планується використати у цьому році майже 900 тис. грн. з міського бюджету.

Внесли депутати зміни та доповнення до бюджету Нікополя на цей рік, та до Програми розвитку ЖКГ. Надали нікопольцям грошову допомогу.

Не дійшовши згоди по одному з питань депутати виключили з порядку денного придбання за 5 млн. 983 тис.грн. до комвласності територіальної громади міста нежитлових будівель, що знаходяться за адресою проспект Трубників, 48/б (стадіон «Металург ім. О.Куценко»).

Наприкінці сесії місцеві обранці, враховуючи численні звернення громадян, направили депутатський запит до Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області з проханням здійснювати Нікопольським міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в області прийом громадян з питань реєстрації смерті у неділю (наразі відділ у неділю офіційно не працює).

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Никопольские дзюдоисты - победители и призеры традиционного турнира

Читать наступну

Взятка 10 тыс. грн начальнику отделения полиции

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство