Реклама
Акция! Доставка очищенной воды Никополь — 2-й бутыль за 1 гривну!

Предложение действительно с 10 июня по 10 июля 2019 года. Не пропустите. Телефоны: (068) 189-22-48, (066) 736-98-23.

Подробнее

Виставка картин художника, сценографа і дизайнера Ігоря Погребняка

Виставка картин художника, сценографа і дизайнера Ігоря Погребняка...
Картинка к: Виставка картин художника, сценографа і дизайнера Ігоря Погребняка

29 травня в художньо-виставковій залі КЗ «Нікопольський культурно-дозвіллєвий центр» відбулось урочисте відкриття виставки картин талановитого художника, сценографа і дизайнера Ігоря Погребняка. 

В 1989 році Ігор Володимирович закінчив Інститут декоративного та прикладного мистецтва, потім працював художником-постановником в театрах Львова: «Прикво», «Театр ляльок», Державному академічному драматичному театрі ім. Марії Заньковецької, є членом Асоціації сценографів України. 
У творчому проекті «We are animals! І ТИ також!» Ігор Погребняк надихався творами І. Франка «Лис Микита» та збіркою казок для дітей «Коли ще звірі говорили». Виставка розкриває особливості людських характерів, поведінки через портретовані образи тварин (прототипами стали митці, театрали та просто фантастичні люди з життєвого шляху художника).

Запрошуємо всіх поціновувачів мистецтва відвідати виставку Ігора Погребняка «We are animals! І ТИ також!», яка проходитиме з 29 травня по 29 червня в художньо-виставковій залі КЗ «НКДЦ» за адресою вул. Патріотів України, 94.

Читать предыдущую

Керамический симпозиум огненной скульптуры "Скифия. Скиф и Я."

Читать следущую

Соревнования по Street workout

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие