Як страшна горила пропіарила новий дитячий центр у Нікополі. ФОТО

Як страшна горила пропіарила новий дитячий центр у Нікополі. ...

Завдяки цій мавпі я ще раз впевнилася, що антиреклама – найкраща із реклам. Особливо для нашої – критично налаштованої публіки. Кому сказати – триматися у топі новин на ведучих пабліках Нікополя майже десять днів! На таке спроможна далеко не кожна подія! А горила, споруджена біля нового дитячого центру у районі Першотраневого ринку – змогла. Хоча господарі цього закладу, до яких я завітала, аби розвідати, що ж ховається за «виваіскою», зізналися, що на такий ажіотаж не розраховували.

Ну а що, невже не схожа на справжню горилу? – трохи навіть з образою промовив до мене один із співробітників центру. – Якою ж її тоді робити? Художник побачив цю тварину саме так.

До речі, ім’я автора мавпи власники закладу мені не назвали. Але стиль дуже схожий на скульптора, що оформлював дитяче кафе «Весела бджілка» (що біля АТБ на Усова).

Та справа не у тому. Найцікавіше, як ви знаєте, не зовні, а всередині. Коли я заходила у двері центру, то розуміла, що хоч не хоч, а прорекламую цей заклад. Але із пісні слів не викинеш. Всередині виявилося дуже файно. Наразі йдуть завершальні роботи. Повноцінно дитячий розважальний комплекс почне працювати з грудня. Але вже зараз видно, скільки праці вклали у його створення господарі.

Майже рік готуємося, - прокоментував один із співласників закладу Сергій. – Бачите, у нас є декілька зон. Для наймешних, за якими навіть вихователька буде доглядати; для дітей старших. Є місце і для активного відпочинку дорослих. А ви помітили, що ми ходимо по теплій підлозі? Отож, ми дуже хочемо, аби перебування у нашому центрі для дітей та їх батьків було максимально комфортним. Такого маштабного проекту у Нікополі ще не було.

Звичайно, зрозумівши, що до нього у гості завітав журналіст, Сергій як міг пропіарив свій заклад. Але, чесно кажучи, є що рекламувати. На сам кінець чоловік зізнався, що у соц. мережах не сидить і про ажіотаж навколо пресловутої горили не в курсі.

- Дякувати, не пиячні плодимо, а дитячий центр робимо (кредитів набрали), піклуємося про майбутнє наше. А горила, до речі, ще не дороблена. Їй у лапу ми ще кольорову піццу вкладемо, яка у темний час буде світитися.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Бюджет участі-2 у Нікополі стартує вже у січні. А «туалетне питання» знову зависло

Читать наступну

В Днепре запретили оградки и столики на кладбище

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство