Захисникам передали зарядні станції від Нікопольської громади

Захисникам передали зарядні станції від Нікопольської громади...
Картинка к: Захисникам передали зарядні станції від Нікопольської громади

Продовжуємо підтримувати нікопольських бійців. Цього тижня за їх проханням придбали та передали 3 зарядні станції Altek. Ми постійно на звʼязку з військовими різних частин та підрозділів. Шукаємо й оперативно закуповуємо саме ту техніку та обладнання, на яке отримано запит.

- На кожній сесії міської ради ми з депутатами виділяємо кошти міського бюджету для підтримки збройних сил. Ця робота є системною. Серед іншого ми вже передавали автомобілі, генератори, дрони, комп’ютерну техніку тощо. Хлопці боронять нашу державу на фронті, а ми зі свого боку продовжуємо підтримувати та допомагати їм у тилу, - додав міський голова Олександр Саюк.

Військовослужбовці з Нікополя служать у багатьох підрозділах на різних напрямках фронту. Підтримуючи кожного разу наших хлопців ми даємо їм віру та сили боротися з ворогом. Нехай кожен захисник повернеться додому живим та неушкодженим!

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Інформаційне повідомлення про початок громадського обговорення перейменування назв вулиць, провулків та інших об’єктів топоніміки в м. Нікополі з метою їх дерусифікації

Читать наступну

Через війну десятки тисяч українців та українок втратили кінцівки або мають протези

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство