Заплітає осінь казку із листочків золотих

Заплітає осінь казку із листочків золотих

Осінь, мабуть, єдина пора року, коли так цінується кожен сонячний день, кожен промінчик лагідного сонечка. Саме в такий день вже другий рік поспіль, в Центральній дитячій бібліотеці, відбувається підведення підсумків і нагородження учасників конкурсу: «Заплітає осінь казку із листочків золотих».

Яка вона, осінь? Сумна й безрадісна? Безбарвна й одноманітна? Зовсім ні! І на підтвердження цих слів, юні майстри представили свої різнобарвні і веселі роботи. Кого тільки неможливо було знайти у дитячих шедеврах з природного матеріалу: і суворого царя звірів, і тендітних балерин, і завзятого цуценя, і осіннього павучка, який розкинув своє павутиння з осінніх листочків, і трактора з осінніми квітами, навіть, цілі родини їжачків, і осінні натюрморти з трояндами з листя та багато чого цікавого і незвичного…

Поринувши у осінню чарівну музику В. Шопена, свято підсумків пройшло легко і невимушено. Нагородження чергувалися цікавими вікторинами-ребусами та іграми, в яких завзято приймали участь не тільки діти, а і їх батьки. Особливу офіційність і радість святу надала церемонія нагородження подарунками, які турботливо надав, учасникам конкурсу, Благодійний фонд «Нове життя» під керівництвом Наталії Мезенцової.

Ще довго у бібліотеці не затихав сміх і веселий гомін, гості не розходилися, бо кожному хотілося зробити незабутнє селфі на фоні золотої виставки з поробками дітей.

Алла Карташова

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Будинку Дитячої Творчості – 80 років! ВІДЕО

Читать наступну

Вокальной студии «Октава» - 10 лет!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство