Запрошуємо до участі у конкурсі «ЧИСТЕ МІСТО»

Запрошуємо до участі у конкурсі «ЧИСТЕ МІСТО»
Картинка к: Запрошуємо до участі у конкурсі «ЧИСТЕ МІСТО»

Відповідно до розпорядження міського голови від 29.05.2019 року №119-р у місті Нікополі проводиться міський конкурс «Чисте місто» (посилання на розпорядження №119-р від 29.05.2019)

Для участі у конкурсі керівникам об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, головам квартальних комітетів, мешканцям приватних будинків, юридичним, фізичним особам необхідно надати подання (заяву) з інформацією про учасника, кольорові підписані фотографії із вказівкою дати зйомки чи кінозйомки об’єкту конкурсу.

Конкурс проводиться за номінаціями:

  • серед приватних та багатоповерхових будинків ОСББ: «Квітучий дім», «Зелений оазис», «Кращий дизайн»
  • «Краща вулиця у приватному секторі»
  • «Кращий голова квартального комітету»
  • «Кращий голова/керівник будинку ОСББ»

Документи на участь у конкурсі подаються до відділу внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю Нікопольської міської ради (вул. Електрометалургів, буд. 3-а, кабінет № 34) або на електронну адресу: leto2407@ukr.net в термін до 15.08.2019 року. Заяви, подані пізніше 15.08.2019 року або оформлені не в повному обсязі, конкурсною комісією розглядатись не будуть.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати у відділі внутрішньої політики та взаємодії з громадськістю (каб.34,34/1 2 поверх виконкому, тел. 684-549).

Читать предыдущую

Никопольчан приглашают взять участие в конкурсе красоты и фестивале Авангардной моды

Читать следущую

Drag racing в Никополе

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие