ФК «Нікополь» розпочав новий футбольний сезон

Картинка к: ФК «Нікополь» розпочав новий футбольний сезон

25 березня на стадіоні «Колос» у с.Чкалове ФК « Нікополь» зустрівся в поєдинку 22-го туру другої ліги з ФК «Рух» (Винники). Цей матч став для нікопольської футбольної команди початком домашньої серії ігор 2017 року.

Обидві команди були в рівних умовах та мали шанс на перемогу. У першому таймі результатом запеклої боротьби став рахунок 1:0 на користь гостей. Однак, такий результат додав спортивного азарту нікопольським футболістам і у другому таймі господарі поля зрівняли рахунок 1:1. Нічия і стала результатом цієї гри. Найкращим гравцем поєдинку став голкіпера ФК «Нікополь» Ігор Гришин.

Наступна домашня гра ФК «Нікополь» відбудеться на стадіоні «Колос» (с. Чкалове) 8 квітня з футбольною командою «Інгулець-2».

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати наших футболістів!