NASA пропонує мільйон за спосіб отримання цукру на Марсі

NASA пропонує мільйон за спосіб отримання цукру на МарсіNASA пропонує мільйон за спосіб отримання цукру на Марсі

Аерокосмічне агентство NASA розпочало конкурс, учасники якого мають запропонувати працючий в марсіанських умовах спосіб перетворення вуглекислого газу на глюкозу. Загальний призовий фонд конкурсу становить $1 млн, повідомляється в прес-релізі NASA. Конкурс під назвою CO2 Conversion Challenge передбачає використання вуглекислого газу, якого на Марсі досить багато, для отримання глюкози. Як відзначили фахівці NASA, такі технології можуть бути реалізовані як на Марсі, так і на Землі.

"Забезпечення стійкого життя людей на іншій планеті потребує великих ресурсів, і ми не зможемо принести все, що нам потрібно. Ми повинні проявити творчий підхід. Якщо ми зможемо перетворити наявний і багатий ресурс, такий як вуглекислий газ, на різноманітні корисні продукти, космічні та наземні додатки цієї технології будуть нескінченні", - сказав Монсі Роман, програмний менеджер програми NASA Centennial Challenges.

Конкурс CO2 Conversion Challenge ділиться на дві фази. На першому етапі команди повинні будуть представити дизайн і опис системи перетворення CO2 на глюкозу. NASA вибере п'ять команд, кожна з яких отримає $50 тисяч на подальшу роботу. У другій фазі потрібно буде представити працюючий прототип своєї системи, і тут головним призом будуть $750 тисяч.

Розробка буде використана при колонізації Марса, де астронавтам будуть потрібні поновлювані джерела води, повітря і їжі. Зокрема, глюкозою можна годувати мікроорганізми, які будуть виробляти ті чи інші матеріали.

Додамо, що конкурс відкритий тільки для громадян США і володарів грін-карт і для американських організацій. Подати заявку на участь можна до 24 січня 2019 року.

Источник: https://nv.ua/

Оцените материал:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Разыскивается подозреваемый в двойном убийстве житель Марганца

Вундервальд Ярослав Николаевич, 03.08.1995 года рождения разыскивается Томаковским отделением Никопольской ...

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

07 сентября 2018 | просмотров: 118

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Оставьте отзыв:

Доставка по Никополю

Перейти в магазин
Последние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу