Нікополь відвідали туроператори з Канади

Нікополь відвідали туроператори з КанадиНікополь відвідали туроператори з Канади

Нещодавно нікопольська тур агенція «7 січей»провела дводенну екскурсію для канадців. Екскурсійний тур називався «Від хортиці до п'яти січей» і став частиною великого інфотуру для туристичних операторів Канади. 

-Відрізок маршруту турагенції «7 Січей» включав у себе відвідини таких основних точок у Запоріжжі: Запорізька Січ на острові Хортиця та річкова подорож на острів Байда; козацький зимівник, залишки плавнів Великого Лугу у Протолче; Музей судноплавства; Запорізький дуб.

На Нікопольщині ми відвідали місця п`яти Січей: Буцько-Томаківську Січ та її цілюще джерело; Нікопольський краєзнавчий музей, скіфський лапідаріум і скульптурну алею; пам`ятник Богдану Хмельницькому та пілон на місці обрання його Гетьманом Української Козацької Держави в Микитинській Січі у 1648 р.; Церкву Різдва Пресвятої Богородиці в Нікополі; Меморіальний комплекс на Могилі Івана Сірка в с.Капулівка (Чортомлицька і Базавлуцька Січі); музей с.Покровського і Хутір Калнишевського на місці останньої Нової Січі.

Гості не тільки оглядали наші козацькі пам`ятки, а також смакували козацькими наїдками і напоями, пройшли майстер-клас із виготовлення українских ляльок-мотанок, насолодились співом народного ансамблю с.Покровське, фотографувалися у народних та козацьких костюмах...

Також ми відвідали готелі у Запоріжжі (Хортіца Палас, Театральна, інтурист) і Нікополі (Еліт-Клуб, Якір), в яких канадці зможуть зупинятися під час перебування в Україні.

Окрім Запоріжжя і Нікополя інфотур пройщов через Київ, Одесу, Чернівці, Львів, Кам`янець-Подільський, Вінницю, курорт Буковель, Коломию, Івано-Франківськ та Житомир.

Туроператори могли обрати окрім основного маршруту також і додаткові. Саме наш відрізок відвідала business development manager туроператору Connaissance з міста Торонто - Ліз Дачук. Ії супроводжувала директор британсько-українського туристичного оператору Арктур Тур Наталія Соболева (Natalia Soboleva).

Гості залишилися дуже задоволеними відвідуванням Запоріжжя і Нікополя, а також України в цілому. Попереду збір груп канадців (серед яких 1,4 млн - українська діаспора) та прийом їх в Україні.

Серед слабких сторін - звичайно, дороги, а саме відрізок у м.Марганець на шляху із Запоріжжя - у Нікополь!

Турагенція «7 Січей» вдячна за сприяння в організації нашого відрізку інфотуру турклубу «В Дороге», авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, департаменту культури і туризму Запорізької міської ради, Нікопольському краєзнавчому музею та всій команді Асоціації індустрії гостинності!

Особлива вдячність Покровській селищній раді і її голові Миколі Хнюкало - за теплий обрядовий прийом з хлібом-сіллю, рушниками, співами, танцями. Така щира гостинність дуже розчулила нашу гостю Ліз, прабабуся і прадідусь якої колись емігрували з України.

Чекаємо на канадських туристів!

Джерело: http://nikopol-art.com.ua/

Оцените:
Рейтинг: 0 / 5 (0)Продам дом в р-не Автовокзала

Общая площадь дома 60 м2. 4 комнаты. кухня и с/у в доме. М/п окна. Отопление газовое - АГВ. Колонка, счетчики....

Доставка води «Срібна Роса»

Підприємство ООО “АКВА ПЛЮС 3000” здійснює доставку питної води по Нікополю в бутлях 19 дм3 клієнтам ...

09 октября 2018 | просмотров: 140

ПОДЕЛИТЕСЬ МАТЕРИАЛОМ, ВОЗМОЖНО, ВАШИМ ДРУЗЬЯМ ЭТО БУДЕТ ИНТЕРЕСНО:


Последнее на порталеПоследние комментарии

Подпишитесь на нас в ФБ и будьте в курсе новостей Никополя!
Поиск по порталу