Нікопольські футболісти повернулися зі Львова

Футболісти КЗ НДЮСШ №2 «Нікополь 98» - СК «Трубник» взяли участь у VI міжнародному футбольному турнірі «Кубок Дружби», присвяченому пам'яті арбітра ФІФА Валерія Онуфера, який пройшов у місті Львові.

Змагання проводились за двома віковими групами. Юнаки 2004 року народження грали з 02 по 04 лютого. У цій вікової категорії взяли участь 32 команди з різних міст України. Ігри проходили у селі Брюховичі на футбольній базі «Карпати»(м.Львів). На урочисте відкриття турніру наші футболісти гордо вийшли під прапором міста Нікополя. Ігри були напруженими і цікавими. В результаті наша команда посіла 10-е місце.

Юнаки 2007 року народження змагалися з 05 по 07 лютого. 10 команд змагалися в спортивному залі «Динамо». Нікопольські футболісти посіли 6-е місце.
Змагання пройшли на високому рівні. У вільний час наші хлопці мали змогу відвідати тренування команди-дублера «Карпати»( м. Львів) та подивитися пам'ятки міста. Поїздка була дуже цікавою, насиченою і стала новим досвідом для наших юних футболістів.

Джерело: portal.nikopol.net